Sayfanın konuları: Tekirova (Antalya-Kemer), Tekirova Belediyesi, Tekirova Hakkında Bilgi, Tekirova Resmi Kurumları, Tekirova Tarihçesi, Tekirova Kent Rehberi, Tekirova Haberleri, Tekirova Sporu, Tekirova Resimleri, Tekirova Kültürü, Tekirova Nüfusu, Tekirova Hava Durumu, Tekirova Haritası, Tekirova İhaleleri, Tekirova Önemli Telefonlar...

Tekirova Belediyesi

  • TEKİROVA BELEDİYESİ

    Tekirova Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Tekirova'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Tekirova'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Tekirova'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Tekirova Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tekirova Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tekirova'nın önemli telefonları, Tekirova Kent Rehberi, Tekirova'dan güncel haberler, Tekirova nöbetçi eczaneleri, Tekirova Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Tekirova Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tekirova.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: tekirovabelediyesi.com, tekirovabelediyesi.com.tr, tekirova belediyesi com.