Sayfanın konuları: Tekirdağ, Tekirdağ Belediyesi, Tekirdağ Hakkında Bilgi, Tekirdağ Resmi Kurumları, Tekirdağ Tarihçesi, Tekirdağ Kent Rehberi, Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Sporu, Tekirdağ Resimleri, Tekirdağ Kültürü, Tekirdağ Nüfusu, Tekirdağ Hava Durumu, Tekirdağ Haritası, Tekirdağ İhaleleri, Tekirdağ Önemli Telefonlar...

Tekirdağ Belediyesi

 • TEKİRDAĞ BELEDİYESİ

  Tekirdağ Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Tekirdağ'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Tekirdağ'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Tekirdağ'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Tekirdağ Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tekirdağ Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tekirdağ'ın önemli telefonları, Tekirdağ Kent Rehberi, Tekirdağ'dan güncel haberler, Tekirdağ nöbetçi eczaneleri, Tekirdağ Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

  Tekirdağ Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tekirdag.bel.tr


 • Trakya Gazdaş (Tekirdağ Doğalgaz Dağıtım Şirketi)

  Tekirdağ Doğalgaz Dağıtım Şirketi (Trakya Gazdaş) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: tekirdagbelediyesi.com, tekirdağbelediyesi.com.tr, tekirdağ belediyesi com.