Sayfanın konuları: Tefenni Belediyesi Resmi Sitesi, Tefenni Resmi Kurumları, Tefenni İle İlgili Bilgi, Tefenni Tarihi, Tefenni Rehberi, Tefenni Haberleri, Tefenni Fotoğrafları, Tefenni Belediye, Tefenni Türküleri, Tefenni Belediye Başkanlığı, Tefenni Haritası, Tefenni Nöbetçi Eczaneleri, Tefenni Köyleri, Tefenni Ünlüleri, Tefenni Okulları, Tefenni Sağlık Kuruluşları.

Tefenni Belediyesi

  • Tefenni Belediyesi

    Tefenni Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Tefenni tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Tefenni haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Tefenni Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tefenni Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tefenni Rehberi, önemli telefonlar, Tefenni haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Tefenni Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tefenni.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Tefennibelediyesi.com, Tefennibelediyesi.com.tr