Sayfanın konuları: Tavas Belediyesi Resmi Sitesi, Tavas Resmi Kurumları, Tavas İle İlgili Bilgi, Tavas Tarihi, Tavas Rehberi, Tavas Haberleri, Tavas Fotoğrafları, Tavas Belediye, Tavas Türküleri, Tavas Belediye Başkanlığı, Tavas Haritası, Tavas Nöbetçi Eczaneleri, Tavas Köyleri, Tavas Ünlüleri, Tavas Okulları, Tavas Sağlık Kuruluşları.

Tavas Belediyesi

  • Tavas Belediyesi

    Tavas Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Tavas tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Tavas haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Tavas Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tavas Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tavas Rehberi, önemli telefonlar, Tavas haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Tavas Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tavas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Tavasbelediyesi.com, Tavasbelediyesi.com.tr, Tavas Belediyesi com