Sayfanın konuları: Taşkent Belediyesi Resmi Sitesi, Taşkent Resmi Kurumları, Taşkent İle İlgili Bilgi, Taşkent Tarihi, Taşkent Rehberi, Taşkent Haberleri, Taşkent Fotoğrafları, Taşkent Belediye, Taşkent Türküleri, Taşkent Belediye Başkanlığı, Taşkent Haritası, Taşkent Nöbetçi Eczaneleri, Taşkent Köyleri, Taşkent Ünlüleri, Taşkent Okulları, Taşkent Sağlık Kuruluşları.

Taşkent Belediyesi

  • Taşkent Belediyesi

    Taşkent Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Taşkent tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Taşkent haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Taşkent Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Taşkent Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Taşkent Rehberi, önemli telefonlar, Taşkent haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Taşkent Belediyesi internet sitesinin adresi: www.taskent.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Taşkentbelediyesi.com, Taşkentbelediyesi.com.tr, Taşkent Belediyesi com.