Sayfanın konuları: Tarsus Belediyesi Resmi Sitesi, Tarsus Resmi Kurumları, Tarsus İle İlgili Bilgi, Tarsus Tarihi, Tarsus Rehberi, Tarsus Haberleri, Tarsus Fotoğrafları, Tarsus Belediye, Tarsus Türküleri, Tarsus Belediye Başkanlığı, Tarsus Haritası, Tarsus Nöbetçi Eczaneleri, Tarsus Köyleri, Tarsus Ünlüleri, Tarsus Okulları, Tarsus Sağlık Kuruluşları.

Tarsus Belediyesi

  • Tarsus Belediyesi

    Tarsus Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Tarsus tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Tarsus haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Tarsus Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tarsus Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tarsus Rehberi, önemli telefonlar, Tarsus haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Tarsus Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tarsus.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Tarsusbelediyesi.com, Tarsusbelediyesi.com.tr, Tarsus Belediyesi com.