Sayfanın konuları: Talas (Kayseri), Talas Belediyesi, Talas Hakkında Bilgi, Talas Resmi Kurumları, Talas Tarihçesi, Talas Kent Rehberi, Talas Haberleri, Talas Sporu, Talas Resimleri, Talas Kültürü, Talas Nüfusu, Talas Hava Durumu, Talas Haritası, Talas İhaleleri, Talas Önemli Telefonlar...

Talas Belediyesi

  • TALAS BELEDİYESİ

    Talas Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Talas'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Talas'taki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Talas'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Talas Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Talas Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Talas'ın önemli telefonları, Talas Kent Rehberi, Talas'tan güncel haberler, Talas nöbetçi eczaneleri, Talas Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Talas Belediyesi internet sitesinin adresi: www.talas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: talasbelediyesi.com, talasbelediyesi.com.tr, talas belediyesi com.