Sayfanın konuları: Sürmene Belediyesi Resmi Sitesi, Sürmene Resmi Kurumları, Sürmene İle İlgili Bilgi, Sürmene Tarihi, Sürmene Rehberi, Sürmene Haberleri, Sürmene Fotoğrafları, Sürmene Belediye, Sürmene Türküleri, Sürmene Belediye Başkanlığı, Sürmene Haritası, Sürmene Nöbetçi Eczaneleri, Sürmene Köyleri, Sürmene Ünlüleri, Sürmene Okulları, Sürmene Sağlık Kuruluşları.

Sürmene Belediyesi

  • Sürmene Belediyesi

    Sürmene Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Sürmene tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Sürmene haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Sürmene Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sürmene Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sürmene Rehberi, önemli telefonlar, Sürmene haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Sürmene Belediyesi internet sitesinin adresi: www.surmene.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Sürmenebelediyesi.com, Sürmenebelediyesi.com.tr, Sürmene Belediyesi com.