Sayfanın konuları: Sur Belediyesi Resmi Sitesi, Sur Resmi Kurumları, Sur İle İlgili Bilgi, Sur Tarihi, Sur Rehberi, Sur Haberleri, Sur Fotoğrafları, Sur Belediye, Sur Türküleri, Sur Belediye Başkanlığı, Sur Haritası, Sur Nöbetçi Eczaneleri, Sur Köyleri, Sur Ünlüleri, Sur Okulları, Sur Sağlık Kuruluşları.

Sur Belediyesi

  • Sur Belediyesi

    Sur Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Sur tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Sur haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Sur Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sur Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sur Rehberi, önemli telefonlar, Sur haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Sur Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sur.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Surbelediyesi.com, Surbelediyesi.com.tr, Sur Belediyesi com.