Sayfanın konuları: Sungurlu (Çorum), Sungurlu Belediyesi, Sungurlu Hakkında Bilgi, Sungurlu Resmi Kurumları, Sungurlu Tarihçesi, Sungurlu Kent Rehberi, Sungurlu Haberleri, Sungurlu Sporu, Sungurlu Resimleri, Sungurlu Kültürü, Sungurlu Nüfusu, Sungurlu Hava Durumu, Sungurlu Haritası, Sungurlu İhaleleri, Sungurlu Önemli Telefonlar...

Sungurlu Belediyesi

  • SUNGURLU BELEDİYESİ

    Sungurlu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Sungurlu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Sungurlu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Sungurlu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Sungurlu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sungurlu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sungurlu'nun önemli telefonları, Sungurlu Kent Rehberi, Sungurlu'dan güncel haberler, Sungurlu nöbetçi eczaneleri, Sungurlu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Sungurlu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sungurlu-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: sungurlubelediyesi.com, sungurlubelediyesi.com.tr, sungurlu belediyesi com.