Sayfanın konuları: Sumbas Belediyesi Resmi Sitesi, Sumbas Resmi Kurumları, Sumbas İle İlgili Bilgi, Sumbas Tarihi, Sumbas Rehberi, Sumbas Haberleri, Sumbas Fotoğrafları, Sumbas Belediye, Sumbas Türküleri, Sumbas Belediye Başkanlığı, Sumbas Haritası, Sumbas Nöbetçi Eczaneleri, Sumbas Köyleri, Sumbas Ünlüleri, Sumbas Okulları, Sumbas Sağlık Kuruluşları.

Sumbas Belediyesi

  • Sumbas Belediyesi

    Sumbas Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Sumbas tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Sumbas haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Sumbas Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sumbas Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sumbas Rehberi, önemli telefonlar, Sumbas haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Sumbas Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sumbas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Sumbasbelediyesi.com, Sumbasbelediyesi.com.tr, Sumbas Belediyesi com.