Sayfanın konuları: Sultangazi Belediyesi Resmi Sitesi, Sultangazi Resmi Kurumları, Sultangazi İle İlgili Bilgi, Sultangazi Tarihi, Sultangazi Rehberi, Sultangazi Haberleri, Sultangazi Fotoğrafları, Sultangazi Belediye, Sultangazi Türküleri, Sultangazi Belediye Başkanlığı, Sultangazi Haritası, Sultangazi Nöbetçi Eczaneleri, Sultangazi Köyleri, Sultangazi Ünlüleri, Sultangazi Okulları, Sultangazi Sağlık Kuruluşları.

Sultangazi Belediyesi

  • Sultangazi Belediyesi

    Sultangazi Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Sultangazi tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Sultangazi haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Sultangazi Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sultangazi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sultangazi Rehberi, önemli telefonlar, Sultangazi haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Sultangazi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sultangazi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Sultangazibelediyesi.com, Sultangazibelediyesi.com.tr, Sultangazi Belediyesi com.