Sayfanın konuları: Soma Belediyesi Resmi Sitesi, Soma Resmi Kurumları, Soma İle İlgili Bilgi, Soma Tarihi, Soma Rehberi, Soma Haberleri, Soma Fotoğrafları, Soma Belediye, Soma Türküleri, Soma Belediye Başkanlığı, Soma Haritası, Soma Nöbetçi Eczaneleri, Soma Köyleri, Soma Ünlüleri, Soma Okulları, Soma Sağlık Kuruluşları.

Soma Belediyesi

  • Soma Belediyesi

    Soma Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Soma tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Soma haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Soma Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Soma Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Soma Rehberi, önemli telefonlar, Soma haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Soma Belediyesi internet sitesinin adresi: www.soma.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Somabelediyesi.com, Somabelediyesi.com.tr, Soma Belediyesi com.