Sayfanın konuları: Sivas Belediyesi Resmi Sitesi, Sivas Resmi Kurumları, Sivas İle İlgili Bilgi, Sivas Tarihi, Sivas Rehberi, Sivas Haberleri, Sivas Fotoğrafları, Sivas Belediye, Sivas Türküleri, Sivas Belediye Başkanlığı, Sivas Haritası, Sivas Nöbetçi Eczaneleri, Sivas Köyleri, Sivas Ünlüleri, Sivas Okulları, Sivas Sağlık Kuruluşları.

Sivas Belediyesi

 • Sivas Belediyesi

  Sivas Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Sivas tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Sivas haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Sivas Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sivas Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sivas Rehberi, önemli telefonlar, Sivas haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Sivas Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sivas.bel.tr


 • Sidaş (Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş.)

  Sivas Doğalgaz A.Ş. (Sidaş) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Sivasbelediyesi.com, Sivasbelediyesi.com.tr, Sivas Belediyesi com