Sayfanın konuları: Şişli (İstanbul), Şişli Belediyesi, Şişli Hakkında Bilgi, Şişli Resmi Kurumları, Şişli Tarihçesi, Şişli Kent Rehberi, Şişli Haberleri, Şişli Sporu, Şişli Resimleri, Şişli Kültürü, Şişli Nüfusu, Şişli Hava Durumu, Şişli Haritası, Şişli İhaleleri, Şişli Önemli Telefonlar...

Şişli Belediyesi

  • ŞİŞLİ BELEDİYESİ

    Şişli Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Şişli'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Şişli'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Şişli'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Şişli Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Şişli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Şişli'nin önemli telefonları, Şişli Kent Rehberi, Şişli'den güncel haberler, Şişli nöbetçi eczaneleri, Şişli Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Şişli Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sisli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: sislibelediyesi.com, şişlibelediyesi.com.tr, şişli belediyesi com.