Sayfanın konuları: Sinop Belediyesi Resmi Sitesi, Sinop Resmi Kurumları, Sinop İle İlgili Bilgi, Sinop Tarihi, Sinop Rehberi, Sinop Haberleri, Sinop Fotoğrafları, Sinop Belediye, Sinop Türküleri, Sinop Belediye Başkanlığı, Sinop Haritası, Sinop Nöbetçi Eczaneleri, Sinop Köyleri, Sinop Ünlüleri, Sinop Okulları, Sinop Sağlık Kuruluşları.

Sinop Belediyesi

  • Sinop Belediyesi

    Sinop Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Sinop tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Sinop haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Sinop Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sinop Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sinop Rehberi, önemli telefonlar, Sinop haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Sinop Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sinop.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Sinopbelediyesi.com, Sinopbelediyesi.com.tr, Sinop Belediyesi com