Sayfanın konuları: Sincan (Ankara), Sincan Belediyesi, Sincan Hakkında Bilgi, Sincan Resmi Kurumları, Sincan Tarihçesi, Sincan Kent Rehberi, Sincan Haberleri, Sincan Sporu, Sincan Resimleri, Sincan Kültürü, Sincan Nüfusu, Sincan Hava Durumu, Sincan Haritası, Sincan İhaleleri, Sincan Önemli Telefonlar...

Sincan Belediyesi

  • SİNCAN BELEDİYESİ

    Sincan Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Sincan'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Sincan'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Sincan'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Sincan Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sincan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sincan'ın önemli telefonları, Sincan Kent Rehberi, Sincan'dan güncel haberler, Sincan nöbetçi eczaneleri, Sincan Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Sincan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sincan.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: sincanbelediyesi.com, sincanbelediyesi.com.tr, sincan belediyesi com.