Sayfanın konuları: Silivri (İstanbul), Silivri Belediyesi, Silivri Hakkında Bilgi, Silivri Resmi Kurumları, Silivri Tarihçesi, Silivri Kent Rehberi, Silivri Haberleri, Silivri Sporu, Silivri Resimleri, Silivri Kültürü, Silivri Nüfusu, Silivri Hava Durumu, Silivri Haritası, Silivri İhaleleri, Silivri Önemli Telefonlar...

Silivri Belediyesi

  • SİLİVRİ BELEDİYESİ

    Silivri Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Silivri'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Silivri'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Silivri'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Silivri Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Silivri Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Silivri'nin önemli telefonları, Silivri Kent Rehberi, Silivri'den güncel haberler, Silivri nöbetçi eczaneleri, Silivri Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Silivri Belediyesi internet sitesinin adresi: www.silivri.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: silivribelediyesi.com, silivribelediyesi.com.tr, silivri belediyesi com.