Sayfanın konuları: Silifke (Mersin), Silifke Belediyesi, Silifke Hakkında Bilgi, Silifke Resmi Kurumları, Silifke Tarihçesi, Silifke Kent Rehberi, Silifke Haberleri, Silifke Sporu, Silifke Resimleri, Silifke Kültürü, Silifke Nüfusu, Silifke Hava Durumu, Silifke Haritası, Silifke İhaleleri, Silifke Önemli Telefonlar...

Silifke Belediyesi

  • SİLİFKE BELEDİYESİ

    Silifke Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Silifke'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Silifke'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Silifke'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Silifke Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Silifke Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Silifke'nin önemli telefonları, Silifke Kent Rehberi, Silifke'den güncel haberler, Silifke nöbetçi eczaneleri, Silifke Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Silifke Belediyesi internet sitesinin adresi: www.silifke-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: silifkebelediyesi.com, silifkebelediyesi.com.tr, silifke belediyesi com.