Sayfanın konuları: Şile (İstanbul), Şile Belediyesi, Şile Hakkında Bilgi, Şile Resmi Kurumları, Şile Tarihçesi, Şile Kent Rehberi, Şile Haberleri, Şile Sporu, Şile Resimleri, Şile Kültürü, Şile Nüfusu, Şile Hava Durumu, Şile Haritası, Şile İhaleleri, Şile Önemli Telefonlar...

Şile Belediyesi

  • ŞİLE BELEDİYESİ

    Şile Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Şile'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Şile'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Şile'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Şile Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Şile Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Şile'nin önemli telefonları, Şile Kent Rehberi, Şile'den güncel haberler, Şile nöbetçi eczaneleri, Şile Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Şile Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sile.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: silebelediyesi.com, şilebelediyesi.com.tr, şile belediyesi com.