Sayfanın konuları: Serdivan Belediyesi Resmi Sitesi, Serdivan Resmi Kurumları, Serdivan İle İlgili Bilgi, Serdivan Tarihi, Serdivan Rehberi, Serdivan Haberleri, Serdivan Fotoğrafları, Serdivan Belediye, Serdivan Türküleri, Serdivan Belediye Başkanlığı, Serdivan Haritası, Serdivan Nöbetçi Eczaneleri, Serdivan Köyleri, Serdivan Ünlüleri, Serdivan Okulları, Serdivan Sağlık Kuruluşları.

Serdivan Belediyesi

  • Serdivan Belediyesi

    Serdivan Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Serdivan tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Serdivan haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Serdivan Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Serdivan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Serdivan Rehberi, önemli telefonlar, Serdivan haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Serdivan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.serdivan.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Serdivanbelediyesi.com, Serdivanbelediyesi.com.tr, Serdivan Belediyesi com.