Sayfanın konuları: Selim Belediyesi Resmi Sitesi, Selim Resmi Kurumları, Selim İle İlgili Bilgi, Selim Tarihi, Selim Rehberi, Selim Haberleri, Selim Fotoğrafları, Selim Belediye, Selim Türküleri, Selim Belediye Başkanlığı, Selim Haritası, Selim Nöbetçi Eczaneleri, Selim Köyleri, Selim Ünlüleri, Selim Okulları, Selim Sağlık Kuruluşları.

Selim Belediyesi

  • Selim Belediyesi

    Selim Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Selim tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Selim haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Selim Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Selim Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Selim Rehberi, önemli telefonlar, Selim haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Selim Belediyesi internet sitesinin adresi: www.selim.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Selimbelediyesi.com, Selimbelediyesi.com.tr, Selim Belediyesi com.