Sayfanın konuları: Selendi Belediyesi Resmi Sitesi, Selendi Resmi Kurumları, Selendi İle İlgili Bilgi, Selendi Tarihi, Selendi Rehberi, Selendi Haberleri, Selendi Fotoğrafları, Selendi Belediye, Selendi Türküleri, Selendi Belediye Başkanlığı, Selendi Haritası, Selendi Nöbetçi Eczaneleri, Selendi Köyleri, Selendi Ünlüleri, Selendi Okulları, Selendi Sağlık Kuruluşları.

Selendi Belediyesi

  • Selendi Belediyesi

    Selendi Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Selendi tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Selendi haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Selendi Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Selendi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Selendi Rehberi, önemli telefonlar, Selendi haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Selendi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.selendi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Selendibelediyesi.com, Selendibelediyesi.com.tr, Selendi Belediyesi com.