Sayfanın konuları: Selçuklu (Konya), Selçuklu Belediyesi, Selçuklu Hakkında Bilgi, Selçuklu Resmi Kurumları, Selçuklu Tarihçesi, Selçuklu Kent Rehberi, Selçuklu Haberleri, Selçuklu Sporu, Selçuklu Resimleri, Selçuklu Kültürü, Selçuklu Nüfusu, Selçuklu Hava Durumu, Selçuklu Haritası, Selçuklu İhaleleri, Selçuklu Önemli Telefonlar...

Selçuklu Belediyesi

  • SELÇUKLU BELEDİYESİ

    Selçuklu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Selçuklu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Selçuklu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Selçuklu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Selçuklu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Selçuklu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Selçuklu'nun önemli telefonları, Selçuklu Kent Rehberi, Selçuklu'dan güncel haberler, Selçuklu nöbetçi eczaneleri, Selçuklu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Selçuklu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.selcuklu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: selcuklubelediyesi.com, selçuklubelediyesi.com.tr, selçuklu belediyesi com.