Sayfanın konuları: Savur Belediyesi Resmi Sitesi, Savur Resmi Kurumları, Savur İle İlgili Bilgi, Savur Tarihi, Savur Rehberi, Savur Haberleri, Savur Fotoğrafları, Savur Belediye, Savur Türküleri, Savur Belediye Başkanlığı, Savur Haritası, Savur Nöbetçi Eczaneleri, Savur Köyleri, Savur Ünlüleri, Savur Okulları, Savur Sağlık Kuruluşları.

Savur Belediyesi

  • Savur Belediyesi

    Savur Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Savur tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Savur haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Savur Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Savur Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Savur Rehberi, önemli telefonlar, Savur haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Savur Belediyesi internet sitesinin adresi: www.savur.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Savurbelediyesi.com, Savurbelediyesi.com.tr, Savur Belediyesi com.