Sayfanın konuları: Şarköy Belediyesi Resmi Sitesi, Şarköy Resmi Kurumları, Şarköy İle İlgili Bilgi, Şarköy Tarihi, Şarköy Rehberi, Şarköy Haberleri, Şarköy Fotoğrafları, Şarköy Belediye, Şarköy Türküleri, Şarköy Belediye Başkanlığı, Şarköy Haritası, Şarköy Nöbetçi Eczaneleri, Şarköy Köyleri, Şarköy Ünlüleri, Şarköy Okulları, Şarköy Sağlık Kuruluşları.

Şarköy Belediyesi

  • Şarköy Belediyesi

    Şarköy Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Şarköy tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Şarköy haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Şarköy Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Şarköy Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Şarköy Rehberi, önemli telefonlar, Şarköy haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Şarköy Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sarkoy.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Şarköybelediyesi.com, Şarköybelediyesi.com.tr, Şarköy Belediyesi com.