Sayfanın konuları: Sarıkamış Belediyesi Resmi Sitesi, Sarıkamış Resmi Kurumları, Sarıkamış İle İlgili Bilgi, Sarıkamış Tarihi, Sarıkamış Rehberi, Sarıkamış Haberleri, Sarıkamış Fotoğrafları, Sarıkamış Belediye, Sarıkamış Türküleri, Sarıkamış Belediye Başkanlığı, Sarıkamış Haritası, Sarıkamış Nöbetçi Eczaneleri, Sarıkamış Köyleri, Sarıkamış Ünlüleri, Sarıkamış Okulları, Sarıkamış Sağlık Kuruluşları.

Sarıkamış Belediyesi

 • Sarıkamış Belediyesi

  Sarıkamış Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Sarıkamış tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Sarıkamış haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Sarıkamış Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sarıkamış Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sarıkamış Rehberi, önemli telefonlar, Sarıkamış haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Sarıkamış Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sarikamis.bel.tr


 • Kargaz (Sarıkamış Yetkili Doğalgaz Dağıtım Şirketi)

  Sarıkamış Doğalgaz Şirketi (Kargaz) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Sarıkamışbelediyesi.com, Sarıkamışbelediyesi.com.tr, Sarıkamış Belediyesi com.