Sayfanın konuları: Sarıgazi (İstanbul-Ümraniye), Sarıgazi Belediyesi, Sarıgazi Hakkında Bilgi, Sarıgazi Resmi Kurumları, Sarıgazi Tarihçesi, Sarıgazi Kent Rehberi, Sarıgazi Haberleri, Sarıgazi Sporu, Sarıgazi Resimleri, Sarıgazi Kültürü, Sarıgazi Nüfusu, Sarıgazi Hava Durumu, Sarıgazi Haritası, Sarıgazi İhaleleri, Sarıgazi Önemli Telefonlar...

Sarıgazi Belediyesi

  • SARIGAZİ BELEDİYESİ

    Sarıgazi Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Sarıgazi'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Sarıgazi'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Sarıgazi'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Sarıgazi Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sarıgazi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sarıgazi'nin önemli telefonları, Sarıgazi Kent Rehberi, Sarıgazi'den güncel haberler, Sarıgazi nöbetçi eczaneleri, Sarıgazi Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Sarıgazi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sarigazi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: sarigazibelediyesi.com, sarıgazibelediyesi.com.tr, sarıgazi belediyesi com.