Sayfanın konuları: Saray Belediyesi Resmi Sitesi, Saray Resmi Kurumları, Saray İle İlgili Bilgi, Saray Tarihi, Saray Rehberi, Saray Haberleri, Saray Fotoğrafları, Saray Belediye, Saray Türküleri, Saray Belediye Başkanlığı, Saray Haritası, Saray Nöbetçi Eczaneleri, Saray Köyleri, Saray Ünlüleri, Saray Okulları, Saray Sağlık Kuruluşları.

Saray Belediyesi

  • Saray Belediyesi

    Saray Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Saray tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Saray haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Saray Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Saray Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Saray Rehberi, önemli telefonlar, Saray haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Saray Belediyesi internet sitesinin adresi: www.vansaray.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Saraybelediyesi.com, Saraybelediyesi.com.tr, Saray Belediyesi com.