Sayfanın konuları: Şanlıurfa, Şanlıurfa Belediyesi, Şanlıurfa Hakkında Bilgi, Şanlıurfa Resmi Kurumları, Şanlıurfa Tarihçesi, Şanlıurfa Kent Rehberi, Şanlıurfa Haberleri, Şanlıurfa Sporu, Şanlıurfa Resimleri, Şanlıurfa Kültürü, Şanlıurfa Nüfusu, Şanlıurfa Hava Durumu, Şanlıurfa Haritası, Şanlıurfa İhaleleri, Şanlıurfa Önemli Telefonlar...

Şanlıurfa Belediyesi

  • ŞANLIURFA BELEDİYESİ

    Şanlıurfa Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Şanlıurfa'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Şanlıurfa'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Şanlıurfa'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Şanlıurfa Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Şanlıurfa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Şanlıurfa'nın önemli telefonları, Şanlıurfa Kent Rehberi, Şanlıurfa'dan güncel haberler, Şanlıurfa nöbetçi eczaneleri, Şanlıurfa Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Şanlıurfa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sanliurfa.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: sanliurfabelediyesi.com, şanlıurfabelediyesi.com.tr, urfa belediyesi com.