Sayfanın konuları: Sandıklı (Afyonkarahisar), Sandıklı Belediyesi, Sandıklı Hakkında Bilgi, Sandıklı Resmi Kurumları, Sandıklı Tarihçesi, Sandıklı Kent Rehberi, Sandıklı Haberleri, Sandıklı Sporu, Sandıklı Resimleri, Sandıklı Kültürü, Sandıklı Nüfusu, Sandıklı Hava Durumu, Sandıklı Haritası, Sandıklı İhaleleri, Sandıklı Önemli Telefonlar...

Sandıklı Belediyesi

  • SANDIKLI BELEDİYESİ

    Sandıklı Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Sandıklı'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Sandıklı'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Sandıklı'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Sandıklı Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Sandıklı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sandıklı'nın önemli telefonları, Sandıklı Kent Rehberi, Sandıklı'dan güncel haberler, Sandıklı nöbetçi eczaneleri, Sandıklı Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Sandıklı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sandikli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: sandiklibelediyesi.com, sandıklıbelediyesi.com.tr, sandıklı belediyesi com.