Sayfanın konuları: Samandıra (İstanbul-Kartal), Samandıra Belediyesi, Samandıra Hakkında Bilgi, Samandıra Resmi Kurumları, Samandıra Tarihçesi, Samandıra Kent Rehberi, Samandıra Haberleri, Samandıra Sporu, Samandıra Resimleri, Samandıra Kültürü, Samandıra Nüfusu, Samandıra Hava Durumu, Samandıra Haritası, Samandıra İhaleleri, Samandıra Önemli Telefonlar...

Samandıra Belediyesi

  • SAMANDIRA BELEDİYESİ

    Samandıra Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Samandıra'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Samandıra'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Samandıra'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Samandıra Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Samandıra Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Samandıra'nın önemli telefonları, Samandıra Kent Rehberi, Samandıra'dan güncel haberler, Samandıra nöbetçi eczaneleri, Samandıra Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Samandıra Belediyesi internet sitesinin adresi: www.samandira.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: samandirabelediyesi.com, samandırabelediyesi.com.tr, samandıra belediyesi com.