Sayfanın konuları: Samandağ Belediyesi Resmi Sitesi, Samandağ Resmi Kurumları, Samandağ İle İlgili Bilgi, Samandağ Tarihi, Samandağ Rehberi, Samandağ Haberleri, Samandağ Fotoğrafları, Samandağ Gelenekleri, Samandağ Türküleri, Samandağ İstatistikleri, Samandağ Haritası, Samandağ Nöbetçi Eczaneleri, Samandağ Köyleri, Samandağ Ünlüleri, Samandağ Okulları, Samandağ Sağlık Kuruluşları.

Samandağ Belediyesi

  • Samandağ Belediyesi Resmi Sitesi

    Samandağ Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Samandağ tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Samandağ haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Samandağ Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Samandağ Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Samandağ Rehberi, önemli telefonlar, Samandağ haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Samandağ Belediyesi internet sitesinin adresi: www.samandag.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.