Sayfanın konuları: Salihli (Manisa), Salihli Belediyesi, Salihli Hakkında Bilgi, Salihli Resmi Kurumları, Salihli Tarihçesi, Salihli Kent Rehberi, Salihli Haberleri, Salihli Sporu, Salihli Kültürü, Salihli Nüfusu, Salihli Hava Durumu, Salihli İhaleleri, Salihli Önemli Telefonlar...

Salihli Belediyesi

  • SALİHLİ BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

    Salihli Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Salihli'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Salihli'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Salihli'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

    Salihli Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, tarımı, iklimi, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Salihli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Salihli Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun programı, önemli telefonlar, Salihli Kent Rehberi, Salihli'den güncel haberler, Salihli Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.