Sayfanın konuları: Sakarya, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Hakkında Bilgi, Sakarya Resmi Kurumları, Sakarya Belediye Başkanlığı, Sakarya Kent Rehberi, Sakarya Haberleri, Sakarya Belediyesi, Sakarya Resimleri, Eski Sakarya, Sakarya BŞB, Sakarya Nüfusu, Sakarya Hava Durumu, Sakarya Belediye İhaleleri, Sakarya Nöbetçi Eczaneler, Sakarya Önemli Telefonlar, Sakarya Haritası, AGDAŞ, SASKİ, BELPAŞ, www.SAKARYA.bel.tr. Hatalı aramalar: adapazarı büyükşehir beledriyesi, adapazarı belediyesi, sakarya.com, sakarya.com.tr, adapazaribelediyesi.com

Sakarya Büyükşehir Belediyesi

 • SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Sakarya'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Sakarya'ndaki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Sakarya'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Sakarya Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Sakarya'nın önemli telefonları, Sakarya Kent Rehberi, Sakarya'ndan güncel haberler, Sakarya Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • AGDAŞ - Sakarya Gaz Dağıtım A.Ş.

  AGDAŞ'ın sitesinde Sakarya Doğalgaz Haritası'nı bulabilir, doğal gaz ücretleri, kampanyaları, fatura ödeme noktaları, yetkili tesisatçı firmalar, fatura itiraz gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi - SASKİ

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (SASKİ) sitesinde, su faturası, su borcu sorgulama, kredi kartıyla ödeme, arıza bildirimi, fiyat tarifeleri, SASKİ'nin adres ve telefonlarını bulabilirsiniz.


 • Sakarya Büyükşehir Belediyesi - BELPAŞ

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Belpaş İhtiyaç Maddeleri Pazarlama şirketinin bünyesinde işletilen Belpaş Beton, AKM, Orman Park, Belpaş Terminal, Belpaş Akaryakıt, Belpaş Maden kuruluşları hakkında bilgi alabilirsiniz.


 • Sakarya Belediye Otobüsü Saatleri ve Güzergahları

  Sakarya Belediye Otobüsleri'nin güzergahlarını, numaralarına göre duraklarını ve kalkış saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 • Sakarya Büyükşehir Belediyesi - Önemli Telefonlar

  Telefon rehberi yoluyla, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı önemli kurum ve kuruluşlar için bilinmeyen telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.


 • AKM'de (Sakarya Kültür Merkezi) Bu Hafta

  AKM'nin (Sakarya Kültür Merkezi) bu haftaki programını öğrenebilirsiniz. Vizyondaki filmler, gelecek filmler, tiyatro oyunları, sergi salonu ve diğer etkinlikler konusunda bilgi alabilirsiniz.


 • Sakarya Nöbetçi Eczaneler

  Sakarya nöbetçi eczanelerini, günlük olarak bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


 • Adapazarı Şehir Haritası

  Adapazarı interaktif şehir planı için gidiniz.


 • Adapazarı Resimleri

  Resim11.com'daki Adapazarı resimleri için gidiniz.


 • Adapazarı Haberleri

  Haberler.com'daki Adapazarı haberleri için gidiniz.