Sayfanın konuları: Safranbolu (Karabük), Safranbolu Belediyesi, Safranbolu Hakkında Bilgi, Safranbolu Resmi Kurumları, Safranbolu Tarihçesi, Safranbolu Kent Rehberi, Safranbolu Haberleri, Safranbolu Sporu, Safranbolu Resimleri, Safranbolu Kültürü, Safranbolu Nüfusu, Safranbolu Hava Durumu, Safranbolu Haritası, Safranbolu İhaleleri, Safranbolu Önemli Telefonlar...

Safranbolu Belediyesi

  • SAFRANBOLU BELEDİYESİ

    Safranbolu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Safranbolu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Safranbolu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Safranbolu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Safranbolu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Safranbolu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Safranbolu'nun önemli telefonları, Safranbolu Kent Rehberi, Safranbolu'dan güncel haberler, Safranbolu nöbetçi eczaneleri, Safranbolu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Safranbolu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.safranbolu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: safranbolubelediyesi.com, safranbolubelediyesi.com.tr, safranbolu belediyesi com.