Sayfanın konuları: Rize, Rize Belediyesi, Rize Hakkında Bilgi, Rize Resmi Kurumları, Rize Tarihçesi, Rize Kent Rehberi, Rize Haberleri, Rize Sporu, Rize Resimleri, Rize Kültürü, Rize Nüfusu, Rize Hava Durumu, Rize Haritası, Rize İhaleleri, Rize Önemli Telefonlar...

Rize Belediyesi

  • RİZE BELEDİYESİ

    Rize Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Rize'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Rize'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Rize'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Rize Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Rize Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Rize'nin önemli telefonları, Rize Kent Rehberi, Rize'den güncel haberler, Rize nöbetçi eczaneleri, Rize Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Rize Belediyesi internet sitesinin adresi: www.rize.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: rizebelediyesi.com, rizebelediyesi.com.tr, rize belediyesi com.