Sayfanın konuları: Pendik (İstanbul), Pendik Belediyesi, Pendik Hakkında Bilgi, Pendik Resmi Kurumları, Pendik Tarihçesi, Pendik Kent Rehberi, Pendik Haberleri, Pendik Sporu, Pendik Kültürü, Pendik Nüfusu, Pendik Hava Durumu, Pendik İhaleleri, Pendik Nöbetçi Eczaneler, Pendik Önemli Telefonlar...

Pendik Belediyesi

  • PENDİK BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

    İstanbul - Pendik Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Pendik'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Pendik'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Pendik'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

    Pendik Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Pendik Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Pendik'in önemli telefonları, Pendik Kent Rehberi, Pendik'den güncel haberler, Pendik Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.


  • Pendik KİŞGEM - Kadın Girişimcilere Destek Projesi

    Pendik Belediyesi tarafından organize edilen kadın Girişimcilere Destek Projesi konusundaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.