Sayfanın konuları: Pegasus Havayolları - Pegasus Uçuş Saatleri - Pegasus Bilet Ücretleri, Pegasus Airlines, Pegasus Uçuş Tarifesi, Pegasus Rezervasyan, Pegasus Büroları, Pegasus Uçuş Tarifesi, Pegasus Uçak Seferleri, Pegasus Uçuş Sorgulama

Pegasus Havayolları

 • Pegasus Havayolları Resmi Sitesi

  PegasusPegasus Havayolları'nın resmi sitesinde, Pegasus Havayolları'nın uçuş tarifesini, hangi şehirlere seferleri olduğunu öğrenebilir, firmanın filo, charter hizmetleri, acentaları konusundaki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Online olarak rezarvasyon yaptırabilir, bilet satın alabilirsiniz. Pegasus Havayolları'nın resmi sitesi için bu sayfaya bakınız. • Pegasus Havayolları Uçuş Tarifesi

  Pegasus Havayolları'nın uçuş tarifesini görebilir, hangi tarih ve saatte hangi kentten hangi kente uçuş olduğunu öğrenebilirsiniz. Pegasus'un Adana, Amsterdam, Ankara, Antalya, Balıkesir, Basel, Berlin, Bodrum, Bologna, Diyarbakır, Düsseldorf, Eindhoven, Erzurum, Frankfurt, Gaziantep, Hamburg, Hannover, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kopenhag, Köln, Lefkoşa, Leipzig, Linz, Londra, Malatya, Mardin, Münih, Münster, Nürnberg, Roma, Rotterdam, Samsun, Stuttgart, Tahran, Tel Aviv, Trabzon, Van, Viyana ve Zürih uçak saatleri, tarihleri ve bilet ücretleri konusunda bilgi alabilirsiniz.


 • Pegasus Havayolları Filo Bilgileri

  Pegasus Havayolları'nın filosunda yer alan uçaklar hakkında bilgi alabilirsiniz.


 • Pegasus Havayolları Kargo

  Pegasus Havayolları'nın kargo taşımacılığı hakkında bilgi almak ve kargo satış acentalarının adres ve telefonları için bu sayfaya gidiniz.


 • Pegasus Havayolları İnsan Kaynakları

  Pegasus Havayolları'nın eleman ihtiyacı konusundaki ilanlarını bu sayfada bulabilirsiniz.


 • Pegasus Havayolları Eğitim Akademisi

  Pegasus Havayolları'nın pilot, teknik eleman ve kabin personeli eğitimleri konusunda bilgi almak için gidiniz.


 • Pegasus Havayolları Kampanyaları

  Pegasus Havayolları'nın kampanyaları hakkında bilgi almak için gidiniz.


 • Pegasus Havayolları Resim Galerisi

  Pegasus Havayolları'yla ilgili resimleri ve Pegasus uçaklarının fotoğraflarını burada bulabilirsiniz.


 • Pegasus Havayolları İletişim Bilgileri

  Pegasus Havayolları'nın çeşitli ülkelerdeki telefon numaraları ve çağrı merkezi için bu sayfaya gidiniz.


 • Pegasus Havayolları Haberleri

  Pegasus Havayolları internet sitesinin adresi: www.flypgs.com


 • Hatalı aramalar: pegasushavayollari.com, pegasusairlines.com, pegasus.com, Pegasus Havayolları com.

Pegasus Havayolları Hakkında...

 • Pegasus Havayolları, İstanbul merkezli bir havayolu şirketidir. Kuzey ve Batı Avrupa'dan Türkiye'deki popüler tatil bölgelerine charter uçuşlar düzenler. Uçaklarını ve personellerini diğer operasyon istekleri için de kiralamaktadır. Merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'dır.

  Pegasus Havayolları 1 Aralık 1989'da kurulmuş ve 15 Eylül 1990'da uçuşlara başlamıştır. İlk sahibi olan Aer Lingus, 1994 yılında şirketi Yapı Kredi Bankası'na satmıştır. Pegasus Havayolları; Esas Holding (%85) ve Silkar'a (%15) aittir. Pegasus Havayolları'nın CEO'su Ali Sabancı'dır. (Kaynak: Vikipedi)