Sayfanın konuları: Özalp Belediyesi Resmi Sitesi, Özalp Resmi Kurumları, Özalp İle İlgili Bilgi, Özalp Tarihi, Özalp Rehberi, Özalp Haberleri, Özalp Fotoğrafları, Özalp Belediye, Özalp Türküleri, Özalp Belediye Başkanlığı, Özalp Haritası, Özalp Nöbetçi Eczaneleri, Özalp Köyleri, Özalp Ünlüleri, Özalp Okulları, Özalp Sağlık Kuruluşları.

Özalp Belediyesi

  • Özalp Belediyesi

    Özalp Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Özalp tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Özalp haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Özalp Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Özalp Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Özalp Rehberi, önemli telefonlar, Özalp haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Özalp Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ozalp.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Özalpbelediyesi.com, Özalpbelediyesi.com.tr, Özalp Belediyesi com.