Sayfanın konuları: Ovacık Belediyesi Resmi Sitesi, Ovacık Resmi Kurumları, Ovacık İle İlgili Bilgi, Ovacık Tarihi, Ovacık Rehberi, Ovacık Haberleri, Ovacık Fotoğrafları, Ovacık Belediye, Ovacık Türküleri, Ovacık Belediye Başkanlığı, Ovacık Haritası, Ovacık Nöbetçi Eczaneleri, Ovacık Köyleri, Ovacık Ünlüleri, Ovacık Okulları, Ovacık Sağlık Kuruluşları.

Ovacık Belediyesi

  • Ovacık Belediyesi

    Ovacık Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ovacık tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ovacık haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ovacık Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ovacık Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ovacık Rehberi, önemli telefonlar, Ovacık haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ovacık Belediyesi internet sitesinin adresi: www.karabukovacik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ovacıkbelediyesi.com, Ovacıkbelediyesi.com.tr, Ovacık Belediyesi com.