Sayfanın konuları: Osmancık (Çorum), Osmancık Belediyesi, Osmancık Hakkında Bilgi, Osmancık Resmi Kurumları, Osmancık Tarihçesi, Osmancık Kent Rehberi, Osmancık Haberleri, Osmancık Sporu, Osmancık Resimleri, Osmancık Kültürü, Osmancık Nüfusu, Osmancık Hava Durumu, Osmancık Haritası, Osmancık İhaleleri, Osmancık Önemli Telefonlar...

Osmancık Belediyesi

  • OSMANCIK BELEDİYESİ

    Osmancık Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Osmancık'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Osmancık'taki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Osmancık'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Osmancık Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Osmancık Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Osmancık'ın önemli telefonları, Osmancık Kent Rehberi, Osmancık'tan güncel haberler, Osmancık nöbetçi eczaneleri, Osmancık Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Osmancık Belediyesi internet sitesinin adresi: www.osmancik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: osmancikbelediyesi.com, osmancıkbelediyesi.com.tr, osmancık belediyesi com.