Sayfanın konuları: Ortaköy Belediyesi Resmi Sitesi, Ortaköy Resmi Kurumları, Ortaköy İle İlgili Bilgi, Ortaköy Tarihi, Ortaköy Rehberi, Ortaköy Haberleri, Ortaköy Fotoğrafları, Ortaköy Belediye, Ortaköy Türküleri, Ortaköy Belediye Başkanlığı, Ortaköy Haritası, Ortaköy Nöbetçi Eczaneleri, Ortaköy Köyleri, Ortaköy Ünlüleri, Ortaköy Okulları, Ortaköy Sağlık Kuruluşları.

Ortaköy Belediyesi

  • Ortaköy Belediyesi

    Ortaköy Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ortaköy tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ortaköy haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ortaköy Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ortaköy Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ortaköy Rehberi, önemli telefonlar, Ortaköy haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ortaköy Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ortakoy.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ortaköybelediyesi.com, Ortaköybelediyesi.com.tr, Ortaköy Belediyesi com.