Sayfanın konuları: Ortaca Belediyesi Resmi Sitesi, Ortaca Resmi Kurumları, Ortaca İle İlgili Bilgi, Ortaca Tarihi, Ortaca Rehberi, Ortaca Haberleri, Ortaca Fotoğrafları, Ortaca Belediye, Ortaca Türküleri, Ortaca Belediye Başkanlığı, Ortaca Haritası, Ortaca Nöbetçi Eczaneleri, Ortaca Köyleri, Ortaca Ünlüleri, Ortaca Okulları, Ortaca Sağlık Kuruluşları.

Ortaca Belediyesi

  • Ortaca Belediyesi

    Ortaca Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ortaca tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ortaca haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ortaca Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ortaca Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ortaca Rehberi, önemli telefonlar, Ortaca haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ortaca Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ortaca.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ortacabelediyesi.com, Ortacabelediyesi.com.tr, Ortaca Belediyesi com.