Sayfanın konuları: Orta Belediyesi Resmi Sitesi, Orta Resmi Kurumları, Orta İle İlgili Bilgi, Orta Tarihi, Orta Rehberi, Orta Haberleri, Orta Fotoğrafları, Orta Belediye, Orta Türküleri, Orta Belediye Başkanlığı, Orta Haritası, Orta Nöbetçi Eczaneleri, Orta Köyleri, Orta Ünlüleri, Orta Okulları, Orta Sağlık Kuruluşları.

Orta Belediyesi

  • Orta Belediyesi

    Orta Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Orta tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Orta haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Orta Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Orta Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Orta Rehberi, önemli telefonlar, Orta haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Orta Belediyesi internet sitesinin adresi: www.orta.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ortabelediyesi.com, Ortabelediyesi.com.tr