Sayfanın konuları: Orhangazi (Bursa), Orhangazi Belediyesi, Orhangazi Hakkında Bilgi, Orhangazi Resmi Kurumları, Orhangazi Tarihçesi, Orhangazi Kent Rehberi, Orhangazi Haberleri, Orhangazi Sporu, Orhangazi Resimleri, Orhangazi Kültürü, Orhangazi Nüfusu, Orhangazi Hava Durumu, Orhangazi Haritası, Orhangazi İhaleleri, Orhangazi Önemli Telefonlar...

Orhangazi Belediyesi

  • ORHANGAZİ BELEDİYESİ

    Orhangazi Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Orhangazi'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Orhangazi'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Orhangazi'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Orhangazi Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Orhangazi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Orhangazi'nin önemli telefonları, Orhangazi Kent Rehberi, Orhangazi'den güncel haberler, Orhangazi nöbetçi eczaneleri, Orhangazi Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Orhangazi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.orhangazi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: orhangazibelediyesi.com, orhangazibelediyesi.com.tr, orhangazi belediyesi com.