Sayfanın konuları: Orhaneli Belediyesi Resmi Sitesi, Orhaneli Resmi Kurumları, Orhaneli İle İlgili Bilgi, Orhaneli Tarihi, Orhaneli Rehberi, Orhaneli Haberleri, Orhaneli Fotoğrafları, Orhaneli Belediye, Orhaneli Türküleri, Orhaneli Belediye Başkanlığı, Orhaneli Haritası, Orhaneli Nöbetçi Eczaneleri, Orhaneli Köyleri, Orhaneli Ünlüleri, Orhaneli Okulları, Orhaneli Sağlık Kuruluşları.

Orhaneli Belediyesi

  • Orhaneli Belediyesi

    Orhaneli Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Orhaneli tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Orhaneli haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Orhaneli Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Orhaneli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Orhaneli Rehberi, önemli telefonlar, Orhaneli haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Orhaneli Belediyesi internet sitesinin adresi: www.orhaneli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Orhanelibelediyesi.com, Orhanelibelediyesi.com.tr