Sayfanın konuları: Ordu, Ordu Belediyesi, Ordu Hakkında Bilgi, Ordu Resmi Kurumları, Ordu Tarihçesi, Ordu Kent Rehberi, Ordu Haberleri, Ordu Sporu, Ordu Resimleri, Ordu Kültürü, Ordu Nüfusu, Ordu Hava Durumu, Ordu Haritası, Ordu İhaleleri, Ordu Önemli Telefonlar...

Ordu Belediyesi

  • ORDU BELEDİYESİ

    Ordu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Ordu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Ordu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Ordu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Ordu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ordu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ordu'nun önemli telefonları, Ordu Kent Rehberi, Ordu'dan güncel haberler, Ordu nöbetçi eczaneleri, Ordu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Ordu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ordu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: ordubelediyesi.com, ordubelediyesi.com.tr, ordu belediyesi com.