Sayfanın konuları: Onur Air - Onur Air Uçuş Saatleri - Onur Air Bilet Ücretleri, Onur Air Airlines, Onur Air Uçuş Tarifesi, Onur Air Rezervasyon, Onur Air Büroları, Onur Air Servis, Onur Air Uçuş Tarifesi, Onur Air Uçak Seferleri, Onur Air Uçuş Sorgulama, OnurAir Havayolları, Onur Hava Yolları

Onur Air

 • Onur Air Resmi Sitesi

  Onur AirOnur Air Havayolları'nın resmi sitesinde, Onur Air'in uçuş tarifesini, hangi şehirlere seferleri olduğunu öğrenebilir, firmanın filo, charter hizmetleri, acentaları konusundaki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Online olarak rezarvasyon yaptırabilir, bilet satın alabilirsiniz. Onur Air'in resmi sitesi için bu sayfaya bakınız. • Onur Air Uçuş Tarifesi

  Onur Air'in uçuş tarifesini görebilir, hangi tarih ve saatte hangi kentten hangi kente uçuş olduğunu öğrenebilirsiniz. Onur Air'in Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon, Odessa, Lefkoşa uçak saatleri, tarihleri ve bilet ücretleri konusunda bilgi alabilirsiniz.


 • Onur Air Uçak Filosu

  Onur Air'in filosundaki uçaklarla ilgili bilgi ve resimleri bu sayfada bulabilirsiniz.


 • Onur Air İnsan Kaynakları

  Onur Air'le ilgili iş ilanları için gidiniz.


 • Onur Air Bilet Acenteleri

  Onur Air yetkili acentelerinin adres, telefon ve yetkili kişi bilgilerine bu sayfa yoluyla erişebilirsiniz.


 • Onur Air Kayıp Eşya

  Onur Air Kayıp Eşya Servisi için bu sayfaya gidiniz.


 • Onur Air İletişim

  Onur Air'in adres, telefon ve faks numaraları gibi iletişim bilgileri için gidiniz.


 • Onur Air Haberleri

  Onur Air internet sitesinin adresi: www.onurair.com.tr


 • Hatalı aramalar: Onur Airhavayollari.com, Onur Airairlines.com, Onur Air.com, www Onur Air com.

Onur Air Hakkında...

 • Onur Air (Onur Air Taşımacılık AŞ), İstanbul merkezli bir havayolu şirketidir. Türkiye ve birçok Batı Avrupa ülkesi arasında düzenlediği uçuşların yanı sıra İstanbul ve 12 Türk şehri arasında no-frills seferler düzenler. Onur Air'in merkezi İstanbul Atatürk Havalimanı'dır.

  Onur Air, 1992 yılında kuruldu ve Mayıs 1992'de ilk uçuşlarına başladı. İlk uçuşlarına iki adet Airbus A320 kiralayarak başladı. 2003'te düşük - ücretli yerel uçuşlara başladı. Yıllık 1.4 milyon yolcu taşımaktadır. Şirketin %33,3'ü Cankut Bagan'a, %33,3'ü Hayri İçli - Başkan ve Yönetici ve %33,3'ü de Ünsal Tülbentçi'ye aittir.

  Onur Air Türkiye'den Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda, Danimarka, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İtalya ve İsviçre'ye charter ve tarifeli seferler düzenlemektedir (Ağustos 2008). Onur Air'in yurtiçi uçuşları, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun ve Trabzon'a düzenlenmektedir (Şubat 2009). (Kaynak: Vikipedi)