Sayfanın konuları: Ömerli Belediyesi Resmi Sitesi, Ömerli Resmi Kurumları, Ömerli İle İlgili Bilgi, Ömerli Tarihi, Ömerli Rehberi, Ömerli Haberleri, Ömerli Fotoğrafları, Ömerli Belediye, Ömerli Türküleri, Ömerli Belediye Başkanlığı, Ömerli Haritası, Ömerli Nöbetçi Eczaneleri, Ömerli Köyleri, Ömerli Ünlüleri, Ömerli Okulları, Ömerli Sağlık Kuruluşları.

Ömerli Belediyesi

  • Ömerli Belediyesi

    Ömerli Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ömerli tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ömerli haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ömerli Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ömerli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ömerli Rehberi, önemli telefonlar, Ömerli haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ömerli Belediyesi internet sitesinin adresi: www.omerli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ömerlibelediyesi.com, Ömerlibelediyesi.com.tr, Ömerli Belediyesi com.